Aquaworld Ramada Resort Budapešť a lázně Sárvár

Maďarsko

V Maďarsku snad na každém místě najdete koupaliště, aquapark nebo lázně s termálními bazény. Stále více návštěvníků při svých cestách po Maďarsku využívá relaxaci v termálech. Jsou zde termální místa s dlouhou tradicí i nově vybudována termální střediska.

Budapešť a Aquaworld Ramada Resort **** Budapešť

Budapešť patří mezi nejkrásnější místa v Evropě. Je zde mnoho historických památek spjato s pohnutými dějinami Maďarska při bojích s Turky, najdete zde výstavní bulváry, krásné termální lázně a výbornou maďarskou kuchyni. Mezi nejvýznamnější památky patří Královský palác, Rybářská bašta a Matyášův chrám na budínských vrších, dále vrch Gellért s Citadelou, rozlehlá budova Parlamentu na břehu Dunaje nebo náměstí Hrdinů s monumentálními sochami. Děti se určitě zabaví v zábavním Vidám parku nebo v aquaparku Aquaworld Budapešť, který je propojený s wellness hotelem Ramada Resort Budapešť.

Termální lázně a Sárvár

K nejnavštěvovanějším lázním patří lázně Sárvár v západní části Maďarska, které byly v roce 2010 zásadně rekonstruovány a rozšířeny. Můžete relaxovat v termálních bazénech, bavit se na tobogánech a skluzavkách, oddychovat v Saunovém světě nebo si dopřát masáž. Lázně Sárvár jsou propojené s hotelem Park Inn Sárvár, který doplňuje lázně o velmi dobré ubytování. Ve spojení s hotelem Park Inn přináší výbornou nabídku relaxace a ubytování. V nové budově pro rodiče s dětmi najdou zábavu hlavně děti - užijí si na tobogánech a skluzavkách, nebo mohou řádit v bazénu s umělým vlnobitím.

Dalším místem s termálními prameny je Héviz se světoznámým termálním jezerem, dále to jsou lázně na úpatí Bukových hor historický Eger a Miskolc-Tapolca se svými podzemními termálními jezerami. Několik termálních středisek je i v oblasti Balatonu, na jihu Maďarska jsou lázně Harkány.

Slovensko

Na Slovensku patří k nejnavštěvovanějším termálním lázním Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše. Obě střediska patří k nejmodernějším na Slovensku a zejména Tatralandia se svými tobogány a skluzavkami patří k vyhledávaným místům při dovolené s dětmi.

Další střediska jsou na jižním a západním Slovensku - Dunajská Streda, Štůrovo, Sládkovičovo, Patince, Piešťany, Rajecké Teplice a další. Všude najdete i doprovodné služby ve formě masáží.

Relaxace aquaparky

Termální komplexy

Relaxujte v termálních lázních. Navštivte největší vodní zábavní park na Slovensku - aquapark Tatralandia s ubytováním v Holiday Village Tatralandia. Najdete zde tobogány a skluzavky, termální bazény a výborné ubytování.

Pokud chcete poznat termální ráj, tak jeďte do Maďarska. Jedny z největších termálních lázní jsou lázně Sárvár, které s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár vytváří ideální komplex pro dovolenou na západě Maďarska.

Prosinec 2012 - nová adrenalinová zóna v Gino Paradise Bešeňová s celoročním provozem - obří tobogánová věž se 6 tobogány, dětský bazén se skluzavkama a atrakcemi pro nejmenší děti a bazén s umělým vlnobitím.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.