Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš

Aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše patří mezi největší vodní zábavní areály ve střední Evropě. Je to ideální spojení termálních bazénů s léčivými účinky s bazény s mnoha skluzavkami a tobogány, s výborným ubytováním a se všemi potřebnými službami.

Aquapark Tatralandia

V aquaparku Tatralandia je několik termálních bazénů s celoročním provozem. Jedná se o klidné relaxační bazény, ale i o bazény určené pro aktivní odpočinek - najdete zde bazén s aqua pontony, bazén se sítí na míčové hry a malou lezeckou stěnou. Kromě těchto termálních bazénů je zde krytý tropický areál s bazény s čirou ohřívanou vodou - dětský bazém s Jumbo hradem a skluzavkami, relaxační bazén s bublinkovači a masážními tryskami. V patře tohoto tropického komplexu je dětský koutek se skluzavkami a Hawai bar s nápoji.

Novinkou je další tropický komplex Tropical Paradise. Jedná se o nadčasový areál s bazény se slanou vodou a s čirou vodou s podvodními lavicemi a vodními tryskami. Celoročně se můžete opalovat pod střechou ze speciálního plastu, nebo šnorchlovat v bazénu a za sklem pozorovat mořské ryby.

Hlavní atrakcí aquaparku Tatralandia jsou tobogány a skluzavky. Je jich celkem 27 a jsou určeny jak pro ty nejodvážnější, tak i pro malé děti. V průběhu letní sezony je v horní části areálu aquaparku Tatralandia vystavěna Summer City s mnoha atrakcemi pro děti - jsou zde nafukovací skákací hrady a skluzavky, trampolíny, bludiště, můžete si zahrát fotbal ve vodě. Najdete zde i lanové centrum Tarzánia.

Ubytování v Holiday Village Tatralandia

Při pobytu v aquaparku Tatralandia je ideální se ubytovat v Holiday Village Tatralandia. Je zde pro Vás připraveno 155 apartmánů a bungalovů. Všechny jsou uspořádány do stylových osad jako je například Liptovská dědina, U rybáře, Skautský tábor, Centrál park a jiné.

Další atrakce a služby

V průběhu letní sezony je v provozu Fun park s opravdovou show z Divokého západu. Kromě toho můžete ve westernovém městečku rýžovat zlato, učit se westernové tance, jezdit na divokém býkovi nebo jet v Pacifik expresu.

Je zde půjčovna sportovních potřeb, bowling, 5D kino, golfový simulátor, minigolf, stolní hry a mnoho dalších atrakcí.

V aquaparku Tatralandia můžete využít sauny v Keltském světě, můžete si dopřát masáže nebo se občerstvit v restauracích a bufetech.

Relaxace aquaparky

Termální komplexy

Relaxujte v termálních lázních. Navštivte největší vodní zábavní park na Slovensku - aquapark Tatralandia s ubytováním v Holiday Village Tatralandia. Najdete zde tobogány a skluzavky, termální bazény a výborné ubytování.

Pokud chcete poznat termální ráj, tak jeďte do Maďarska. Jedny z největších termálních lázní jsou lázně Sárvár, které s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár vytváří ideální komplex pro dovolenou na západě Maďarska.

Prosinec 2012 - nová adrenalinová zóna v Gino Paradise Bešeňová s celoročním provozem - obří tobogánová věž se 6 tobogány, dětský bazén se skluzavkama a atrakcemi pro nejmenší děti a bazén s umělým vlnobitím.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.